Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /content/model/links_box.php on line 578

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /content/model/links_box.php on line 150

O nas

Zakład Usługowo-Produkcyjny Wojmarplast założony został jako firma rodzinna w kwietniu 1999r przez Wojciecha Nijaka. Podstawą działalności Firmy od momentu powstania jest produkcja najwyższej jakości stolarki okiennej i drzwiowej z PVC oraz aluminium, w oparciu o komponenty pochodzące wyłącznie od renomowanych dostawców.

 Początkowo produkcja odbywała się na niewielkiej powierzchni (ok. 150m2) i realizowana była przez trzy osoby. Okna i drzwi produkowane przez ZUP Wojmarplast szybko zdobyły uznanie klientów na lokalnym rynku, co przyczyniło się do dynamicznego rozwoju Przedsiębiorstwa (zarówno pod względem m.in.  ilości produkowanych okien i drzwi, zdolności produkcyjnych, czy też wielkości zatrudnienia).

Pierwszym przełomowym momentem w historii Firmy było rozpoczęcie w 2004r (z chwilą wejścia Polski do UE) działalności eksportowej i jej konsekwentny rozwój.

Kolejnym kamieniem milowym były przenosiny do obecnej siedziby, która znajduje się przy ulicy Berdychów 61, co stworzyło możliwości dalszego rozwoju i zwiększania mocy produkcyjnych. W momencie rozpoczęcia działalności w nowym miejscu, w roku 2007, produkcja odbywała się w hali o powierzchni ok. 400m2, co bardzo szybko okazało się niewystarczające.

Obecnie posiadamy hale produkcyjno-magazynowe o łącznej powierzchni ponad  2000 m2 zlokalizowane na działce o powierzchni ok. 1,5ha. Dzięki aktywnemu wykorzystaniu funduszy UE produkcja odbywa się na nowoczesnym parku maszynowym pochodzącym od renomowanych dostawców takich jak Fimtec, Elumatec, Prez-Met, Emmegi, KS-Schulten, pozwalających na automatyzację procesów produkcyjnych, gwarantujących wysoką jakość produktów, realizację coraz bardziej skomplikowanych projektów i spełnianie ciągle rosnących wymagań klientów, zarówno na rynku lokalnym jak i rynkach zagranicznych.

Zakład produkcji:

ul. Berdychów 61
62-410 Zagórów
NIP: 667-111-92-92

Godziny otwarcia:

Poniedziałek, środa, piątek 8:00 - 17:00
wtorek, czwartek 8:00 - 15:00
W soboty NIECZYNNE

© WOJMARPLAST - All Rights Reserved