Triton HI+

System Triton HI+ to wygodne i kosztowo efektywne rozwiązanie dla domów rodzinnych i mieszkań. W połączeniu z izolacyjnymi potrójnymi szybami osiąga bardzo niskie współczynniki przenikania ciepła i spełnia rygorystyczne wymagania zalecane w zakresie ochrony cieplnej budynków.


Zapytaj o produkt

System Triton HI+ to trzykomorowy system okienno-drzwiowy z zastosowaniem nowoczesnego przerwania mostu cieplnego.

W wersji HI+ przerwanie mostu cieplnego opiera się na szerokich taśmach ze zintegrowaną opatentowaną piankową wkładką, która znacznie zmniejsza przepływ zimna do wnętrza połowy profilu. Dzięki tej modyfikacji został zachowany niemal taki sam współczynnik przenikania ciepła jak w systemie Triton HI. Ta odmiana ma dużą zaletę w szybkości produkcji, ponieważ pomija się jeden z procesów produkcji – profile są lakierowane jako całość, a nie oddzielnie. 

Dzięki zgodności i identycznemu designowi z innymi produktami Blyweert Aluminium ich integracja i wzajemne połączenie jest postrzegane jako jedna całość. System Triton HI+ można dowolnie łączyć z innymi systemami Blyweert.

- Glębość zabudowy: 72 mm
- Przepuszczalność powietrza: Klasa 2-4
- Właściowści akustyczne: 40 (-2:-6) dB
- Wodoszczelność: E750A - E2000A
- Właściwości cieplne ramy: Uf>1,34W/m2K

Okna w systemie Blyweert Triton HI+ dostępne są w szerokiej gamie kolorów z palety RAL. Standardowo wykonywane są w tym samym kolorze na zewnątrz i na wewnątrz. Jednak wychodząc na przeciw państwa oczekiwaniom w naszej ofercie można również znaleźć dukolorowe okna systemu Triton HI+. W dowolnym kolorze strony wewnętrznej jak i dowolnym kolorze strony zewnętrznej. Dodatkowo każdy z kolorów można wybrać z dowolnym efektem: gładkim matowym, strukturalnym matowym oraz strukturalnym metalicznym.  

Okna systemu Triton HI+ pozwalają na stosowanie grubości szklenia od 13 do 54 mm.

Zakład produkcji:

ul. Berdychów 61
62-410 Zagórów
NIP: 667-111-92-92

Godziny otwarcia:

Poniedziałek, środa, piątek 8:00 - 17:00
wtorek, czwartek 8:00 - 15:00
W soboty NIECZYNNE

© WOJMARPLAST - All Rights Reserved